• Oznam pre rodičov III.C

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A. F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov III.C na pracovisku ZŠ  Struháreň, že dňoch  27.01.2022 ( štvrtok )  a 28.01.2022 ( piatok ) udeľuje žiakom riaditeľské voľno, dôvod riaditeľské voľna : podozrenie na  nákazu novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Viac informácií rodičom poskytne triedna učiteľka.

• OZNAM pre rodičov I.A a I.B

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov I.A a I.B na pracovisku ZŠ Terchová, že od 24.01. 2022 až do 31.01. 2022 prerušuje prezenčné vyučovanie v triedach - dôvodom prerušenia je potvrdený prípad nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Počas karantény, ktorá trvá 10 dní do 31.1. 2022, sa budú žiaci vzdelávať dištančne, nástup žiakov na prezenčné vyučovanie je v utorok 01.02. 2022. V tomto čase sa prerušuje prevádzka ŠKD - I. oddelenie.

• OZNAM pre rodičov III.A a III.B a III. oddelenie ŠKD

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov III.A a III.B na pracovisku ZŠ Terchová, že od 20.01. 2022 až do 29.01. 2022 prerušuje prezenčné vyučovanie v triede - dôvodom prerušenia je potvrdený prípad nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Počas karantény ( ktorá trvá 10 dní do 29.1. 2022 ) sa budú žiaci vzdelávať dištančne, nástup žiakov na prezenčné vyučovanie je v pondelok  31.01. 2022. V tomto čase sa prerušuje prevádzka ŠKD - III. oddelenie.

• Oznam pre žiakov a rodičov - VIII.A

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov VIII.A na pracovisku ZŠ Terchová, že od 20.01. 2022  prerušuje prezenčné vyučovanie v triede  - dôvodom prerušenia je podozrenie na  nákazu novým koronavírusom SARS - CoV-2 , karanténa žiakom končí 28.1. 2022, prezenčné vyučovanie žiakom začne v pondelok 31.01. 2022. Viac informácií dostanú žiaci od triednej pani učiteľky.

• OZNAM pre rodičov žiakov II.B

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov II.B na pracovisku ZŠ Terchová, že od 19.01. 2022 až do 27.01. 2022 prerušuje prezenčné vyučovanie v triede - dôvodom prerušenia je potvrdený prípad nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Počas karantény ( ktorá trvá 10 dní do 27.1. 2022 ) sa budú žiaci vzdelávať dištančne, nástup žiakov na prezenčné vyučovanie je v piatok 28.01. 2022.

• Oznam pre rodičov II.B a II. oddelenia ŠKD

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A. F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov II.B na pracovisku ZŠ  Terchová, že dňa 18.01.2022 ( utorok ) udeľuje žiakom riaditeľské voľno, dôvod riaditeľské voľna : podozrenie na  nákazu novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Viac informácií rodičom poskytne triedna učiteľka.

18.01. 2022 nebude zabezpečená prevádzka ŠKD II. oddelenie - dôvod podozrenie na nákazu novým koronavírusom SARS - CoV-2

• Oznam pre rodičov žiakov II.A

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov II.A na pracovisku ZŠ Terchová, že od 18.01. 2022 až do 24.01. 2022 prerušuje prezenčné vyučovanie v triede - dôvodom prerušenia je potvrdený prípad nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Počas karantény ( ktorá trvá 10 dní do 24.1. 2022 ) sa budú žiaci vzdelávať dištančne, nástup žiakov na prezenčné vyučovanie je v utorok 25.01. 2022.

• Oznam pre rodičov žiakov II.A

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A. F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov II.A na pracovisku ZŠ  Terchová, že dňa 17.01.2022 ( pondelok ) udeľuje žiakom riaditeľské voľno, dôvod riaditeľské voľna : pozozrenie na  nákazu novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Viac informácií rodičom poskytne triedna učiteľka.

• Prevzatie Ag- testov

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že si môžete prevziať Ag samotesty dňa 14.01.2022 (piatok ) a 17.01.2022 ( pondelok )

v budove základnej školy v čase od  6,30 hod. do 16:00 hod.

Testy  sa budú vydávať iba tým rodičom,  ktorí o testy prejavili záujem počas vianočných prázdnin - december 2021 ( nie na začiatku školské roka ).

Povinnosťou rodiča je:

- prostredníctvom Edupage zadať informáciu o vykonaní testu dieťaťu každý týždeň aspoň raz,

-  oboznámiť sa s textom preberacieho protokolu, ktorý spolu so samotestami obdrží,

- oboznámiť sa s návodom výrobcu na použitie:  Samodiagnostický test-návod na použitie.pdf

V prípade pozitívneho výsledku Ag samotestu ihneď telefonicky kontaktovať  školu.

• Návrat do škôl po vianočných prázdninách

• MŠVVaŠ SR dnes zverejnilo informácie o návrate žiakov do školy: "Po predĺžených zimných prázdninách sa začne prezenčné vyučovanie v plánovanom termíne. V pondelok 10. januára 2022 sa budú prezenčne vzdelávať materské, základné aj stredné školy. Od tohto termínu sa zároveň školy budú opäť riadiť takzvaným Školským semaforom."

Pri návrate je potrebné, aby žiaci odovzdali prehlásenie o bezpríznakovosti (elektronicky alebo v tlačenej podobe) a priniesli si dve rúška (respirátory) .

Viac na stránke ministerstva: https://www.minedu.sk/b-groehling-ziaci-sa-vratia-do-skol-v-planovanom-termine-10-januara/