• Prerušenie vyučovania v triedach VI.A, VII.A,VII.B, VIII.A

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov  VI.A,  VII.A, VII.B a VIII.A na pracovisku ZŠ Terchová , že od 28.10. 2021 až do 6.11. 2021 na základe rozhodnutia RÚVZ v Žiline, bol vydaný zákaz prevádzky v menovaných triedach - dôvodom zákazu sú potvrdené prípady nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Školské vyučovanie v týchto triedach bude obnovené v pondelok 8. 11. 2021. Počas karantény sa budú žiaci vzdelávať dištančne, informácie dostanú od triednych učiteľov.

• Jesenné prázdniny

• Jesenné prázdniny - štvrtok  28.10. 2021 a piatok 29.10. 2021. Školské vyučovanie pokračuje podľa platného rozvrhu v utorok 2.11. 2021

• Prerušenie vyučovania v triedach V.A a V.B

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov  V.A a V.B na pracovisku ZŠ Terchová , že od 27.10. 2021 až do 5.11. 2021 na základe rozhodnutia RÚVZ v Žiline, bol vydaný zákaz prevádzky v menovaných triedach - dôvodom zákazu je potvrdený prípad nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Školské vyučovanie v týchto triedach bude obnovené v pondelok 8. 11. 2021.

• Prerušenie vyučovania I.C, II.C, IV.C, IX.C

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov  I.C, II.C , IV.C  a IX.C na pracovisku ZŠ Struháreň , že od 25.10. 2021 až do 1.11. 2021 na základe rozhodnutia RÚVZ v Žiline, bol vydaný zákaz prevádzky v menovaných triedach - dôvodom zákazu sú potvrdené prípady nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Školské vyučovanie v týchto triedach bude obnovené v utorok 2. 11. 2021.

• Zatvorenie MŠ - pracovisko Školská 86 a Struháreň

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ A. F. Kollára Terchová Vám oznamuje, že v dňoch od 19.októbra 2021 do 25. októbra 2021 bude prerušená prevádzka materskej školy : pracovisko Školská 86 a Struháreň           z dôvodu chrípkovej epidémie na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Žilina.

Riadna prevádzka MŠ na týchto pracoviskách sa začne v utorok 26.10. 2021 .

• Opätovné zatvorenie MŠ na základe rozhodnutia RÚVZ

• Na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Žiline bude Materská škola - pracoviska A. Hlinku 233 opätovne zatvorená na 7 dní, t. j. od zajtra 14.10.2021 do 20.10.2021.

Nástup detí do MŠ  je vo štvrtok 21.10.2021.

• Ďalšie AG samotesty

• Vážení rodičia!

Oznamujeme Vám, že máme pre Vás nachystaných ďalších 5 samotestov pre Vaše dieťa, ktoré ste si objednali v auguste 2021. Opätovne je potrebné, aby ste si ich prišli vyzdvihnúť do školy na podpis budúci týždeň od 11.10. 2021 do 15.10. 2021:

• pracovisko Terchová v čase od 6,30 hod. do 15,30 hod.
            • pracovisko ZŠ Struháreň v čase od 6,30 hod. do 15,30 hod.

Komu  nevyhovuje čas a dátum prevzatia testov može si telefonicky dohodnúť termín, ktorý mu bude vyhovovať.

Pri prebratí testov  sa zaväzujete k nasledovnému (citujeme):

"Preberajúci zákonný zástupca žiaka preberá antigénové testy na domáce samotestovanie. Testovanie sa realizuje v súlade so ŠKOLSKÝM SEMAFOROM (odporúčame aspoň raz týždenne) a kedykoľvek, keď žiak prejavuje jeden z príznakov ochorenia COVID-19. Vykonanie samotestu musí zákonný zástupca škole potvrdzovať  buď prostredníctvom EDUPAG alebo e-mailu, v krajných prípadoch písomným potvrdením. Zákonný zástupca škole potvrdzuje vykonanie poskytnutého testu, výsledok testu škole oznamuje len v prípade, že bol žiak pozitívny a zostáva doma (v takom prípade treba do školy telefonovať!)

Zákonný zástupca žiaka svojím podpisom preberacieho protokolu berie na vedomie:

• antigénové testy sú zákonnému zástupcovi  odovzdávané výlučne za účelom diagnostiky ochorenia COVID19 žiaka, ktorému sú určené.
            • v prípade, ak zákonný zástupca antigénové testy nepoužije, pričom zároveň nedošlo k ich znefunkčneniu, je povinný ich škole vrátiť.

• Zatvorenie MŠ - pracovisko A.Hlinku 233

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ A. F. Kollára Terchová Vám oznamuje, že v dňoch od  06.októbra 2021                  do 12. októbra 2021 bude prerušená prevádzka materskej školy : pracovisko A. Hlinku 233/4 z dôvodu chrípkovej epidémie na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Žilina.

Riadna prevádzka MŠ sa začne v stredu 13.10. 2021 .

• Informácia pre rodičov žiakov V.B a V.A

• Riaditeľka ZŠ s MŠ A.F. Kollára Terchová oznamuje rodičom žiakov V.A a V.B ( chlapci ) na pracovisku ZŠ Terchová , že od 04.10. 2021 až 08.10. 2021 na základe rozhodnutia RÚVZ v Žiline, bol vydaný zákaz prevádzky v menovaných triedach - dôvodom zákazu je potvrdený prípad nákazy novým koronavírusom SARS - CoV-2 . Školské vyučovanie v týchto triedach bude obnovené v pondelok 11.10. 2021.