• Deviataci pozor

• Celoslovenské testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ
          Testovanie 9-2017

Hlavné testovanie sa uskutoční 5. apríla 2017 (streda) z predmetov matematika, slovenský jazyk a literatúra. Zúčastnia sa ho žiaci 9. ročníka ZŠ okrem žiakov s mentálnym postihnutím.

Náhradný termín testovania sa uskutoční 20. apríla 2017 (štvrtok). Zúčastnia sa ho tí žiaci, ktorí sa z objektívnych dôvodov nemohli zúčastniť testovania v hlavnom termíne.

Povolené pomôcky: kalkulačky, rysovacie pomôcky, modré alebo čierne guľôčkové pero.

Zakázané pomôcky: mobilné telefóny, výpisky, študijné materiály, učebnice a pod.

Žiaci so zdravotným znevýhodnením majú predĺžený čas a používajú kompenzačné pomôcky.

Viac informácii nájdete na stránke www.nucem.sk/sk/testovanie 9-2017 .