• Oznam pre rodičov detí navštevujúcich MŠ

• Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že nástup detí do materskej školy bude 5. septembra 2022 (pondelok ).

Prevádzka MŠ je od 6,30 hod. do 16,30 hod. Príchod detí  do MŠ je najneskôr do 8,00 hod.  -  vchod                 do budovy MŠ  sa uzamkne, preto si svoj čas naplánujte tak, aby ste stihli dieťa odovzdať pani učiteľke do triedy. V prípade poldennej dochádzky je prevzatie dieťaťa z MŠ  v čase od 12,00 hod. do 12,20 hod.

Zoznam potrebných vecí:

• náhradné veci na oblečenie (tepláky/legíny, tričko, ponožky, spodné prádlo);
            • pevnú obuv na prezutie (prezuvky s bielou podrážkou), nie croksy, žabky, šľapky;
            • pyžamo (len pre deti, ktoré sú v MŠ na celý deň).

Na všetky veci je potrebné čitateľne napísať meno a priezvisko dieťaťa .

O všetkých ďalších informáciách a poplatkoch budete informovaní v priebehu mesiaca september.

Tlačivá  -  splnomocnenie na prevzatie dieťaťa, vyhlásenie o bezpríznakovosti  si môžete stiahnuť na:

splnomocnenie_MS_22-23.pdf          vyhlasenie_15.8._22.pdf

V prípade, že dieťa do materskej školy 5. septembra 2022 nenastúpi, prosím, ohlásiť túto informáciu čo najskôr zástupkyni  RŠ pre MŠ –  kontakt  0911 983 428 .

• Začiatok školského roka 2022 / 2023

• Riaditeľka Základnej  školy s materskou  školou A. F. Kollára Terchová oznamuje, že slávnostné otvorenie  školského  roka 2022/2023 sa uskutoční 5. septembra 2022.

- pracovisko ZŠ Terchová -  o 9, 00 hod. slávnostné otvorenie školského roka 2022/ 2023 v telocvični školy  ( žiakov do telocvične odvedie triedny učiteľ, žiaci prídu do svojich tried ). Prítomnosť detí v škole je približne do 10,30 hod. bez ŠKD a stravovania.                                                                                                                  Slávnostná  svätá  omša pre žiakov, rodičov a zamestnancov školy bude 05. 09. 2022 o 8,00 hod. v Kostole       sv. Cyrila a Metoda v Terchovej , účasť na svätej omši  je dobrovoľná,  po skončení svätej omše žiaci prídu individuálne do školy.

- pracovisko ZŠ Struháreň  - 8,00 hod. slávnostné otvorenie školského roka 2022 / 2023  vo vestibule školy, prítomnosť detí v škole je približne do 10,00 hod. bez ŠKD a stravovania. 9,00 hod. svätá omša v priestoroch školy  – len pre žiakov, rodičov žiakov a zamestnancov školy, účasť na svätej omši  je dobrovoľná.

Pri nástupe do školy prosíme rodičom vypísať v Edupage Písomné vyhlásnie o bezprínakovosti.

Link na návod do Edupage tu:

Tlačivo Vyhlásenie o bezprínakovostii si môžete stiahnuť tu :

vyhlasenie_15.8._22.pdf

Zároveň prosíme rodičov, ktorí si na konci šk. roka prevzali antigénové samotesty, aby deti otestovali pred nástupom do školy a výsledky testu zaznamenali do Edupage.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

• Prihlasovanie na obedy v školskej jedálni

• Vážení rodičia ,

ak máte záujem o stravovanie Vašich detí v ŠJ je nutné svoje dieťa prihlásiť na stravu v ŠJ  telefonicky u vedúcej ŠJ p. Boženy Dikošovej  - tel. 0911 067 705 v čase od 7,00 hod. do 14,00 hod.  alebo mailom dikosovab@zsterchova.sk  a vypísať a odovzdať prihlášku vedúcej ŠJ ( prihlášku si môžete vyzdvihnúť v MŠ, ZŠ, ŠJ alebo vytlačiť zo stránky školy ) .